• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
    • 05072131513
    • whatsap ve Cep

Protez Saç

PROTEZ SAÇ UYGULAMASI BAY, BAYAN



Protez saç müşterinin kafa yapısına göre Özgüller Peruk tarafından özel olarak hazırlanmaktadır. özel bir işcilik isteyen protez peruk uygulaması tarafımızdan titizlikte yürütülmektedir, protez peruk saçta peruk olduğu asla belli olmaz, her yöne taranır, saç gerçek saçtir her işlem uygulanır.

Protez Peruk kimler kulanmalı?, Protez saç kullanabilirmiyim, Protez saç zararları?

Protez saç genelde saçlarinin büyük bir bölümünü kaybetmiş veya tamamını kaybetmiş veya çok aşırı derecede segrelmiş kişilerin kullanımına en uygun peruk dur, protez bilgidiğiniz gibi kapaya yapışır, artık havuza denize girerken kendi saçlariniz gibi kullanırsınız, kuaföre gidip saçlariniza fön çektirebilir boyatabilirsiniz. Protez peruk zararı varmı derseniz biz şu ana kadar hiç bir zararını görmedik hiç bir yan etkisine raslamadık, kapaya komple yapıştırılan birşey teğildir ve deriniz hala almaktadır. saçınızı yıkadığınızda kapanıza su değmektedir,

   Protez perugu herkes kullanabilir, her kapaya uygun yapılabilir. Özgüller Peruk Akademi olarak bizler protez peruk uygulamasını çok itina ile yapmaktayız. sizlerde almak ve yaptırmak için lütfen 05072131513 irtibat kurunuz veya whatsap mesaj atabilirsiniz.









Erkek Protez saç uygulaması Kahramanmaraş Özgüller Peruk Akademi



Kaydet