• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
    • 05072131513
    • whatsap ve Cep

BAYİLİK VE STAND

Neden Özgüller Peruk Neden Biz...

   Biz burada güzel sözlerle sizi cezbetmeye çalışmayacağız çünkü bizlerde sizler gibi emekci insanlarız, kendi mesleğimizin önemili bilen ve en iyi şekilde sizlere hizmet etmeye çalışan bir firmayız, Kısaca Kendinizden söz edip hizmet plotikamızı ve çizdiğimiz yolu sizlerle paylaşmaya çalışacağız,  Bizde sizlerden biriyiz çünkü 1988 yılından bu güne bu sektörde hizmet etmekteyiz ve sizleri rakiplerinizden 1 adım daha öne geçirmek için elimizden gelen hizmeti vermekteyiz. Peki bunu nasıl yapıyoruz farkımız ne? neden bizimle çalışmalısınız? Farkınız ne olacak işte bu soruların kısaca cevapları..

   Öncelikle Özgüller Peruk olarak Saç kalitemize çok güveniyoruz ve bu işi bilerek yapıyoruz, Türk saçını Türkiyede bulacağınız ender firmalardan biriyiz...

   Ürünümüze garanti veriyoruz ama bu garanti latfa değil en önemlisi garanti vermek değil ürünün sorunsuz olması, cünkü sizlerin en küçük sorunda ne zorluklarla baş başa kaldığınızı müşterinizi kaybetdiğinizi biliyoruz bunun için çok dikkatli davranıyoruz..

  Farkınızı ortaya koyuyoruz, size profosyonel anlamta saç kaynak sistemi ve saç ürünleri ile ilgili bir defa değil devamlı eğitim için salonunuzu ziyaret ediyoruz.

  En büyük özelliğimiz Dünyadaki Tüm yenilikleri takip ediyoruz ve arge çalışması yapıyoruz, buda sizi rakiplerinizden 1 adım öne geçmenizi sağlıyor bir çok yeni ürünü sadece bayilerimize satıyoruz bu sizi hem özel kılıyor hem her zaman bir adım öne geçiriyor,


İŞTE TÜRKİYE DE İLK DEFA BİZİM GETİRDİĞİMİZ ÜRÜN VE HİZMETLER

Exdend Magic Micro Kaynak (2014 yılından bu güne)
Ultrasonic Kaynak (2013 yılından bu güne)
İtalyan Jel Kaynak (2012 yılından bu güne yapmaktayız)
Yeni Nesil Yarım Ay (2011 yılından bu güne yapmaktayız)

Pastiş ürünlerinde farklı modeller, Çıtçıt farkıl kaliteli işcilik vb


Sizlerde işinizde 1 adım önde olmak ve her zaman yeniliklerden haberdar olmak istiyorsanız biz hizmet için varız

Bayilik için 05072131513 irtibat kurabilir ve bizimle hemen çalışmaya başlayabilirsiniz....